AcasaFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Cautam Servere !

In jos 
AutorMesaj
d3rYz
Fondator
Fondator

Euro : 88
Reputatie : 3
Data de inscriere : 04/10/2010

MesajSubiect: Cautam Servere !   Joi Noi 11, 2010 12:28 am

Cu toate ca este o comunitate mica si are un singur srv , m-am gandit ca o retea online de jocuri multiplayer nu ne-ar strica nu ? Asa ca am venit cu ideea asta . Pentru cei care aveti un server de CS/SA:MP/MU/Metin Privat sau orice alt joc multiplayer online , puteti intra la noi in comunitate cu el , asta insemnand :

1 . Serverul este dedicat comunitatii , are adrese pe el cu forumul nostru etc.
2 . Serverele vor primii o categorie proprie cu un sistem de monitorizare (banner) de la gametracker si subcategoriile necesare , cerute de owner .

Beneficii :
- Ownerul va face parte din grupul "Manageri SV."
- Pentru cei cu servere de Counter-Strike , va oferim addons personalizat gratis !
- Vom ajuta la popularea serverului .

Ce cerinte trebuiesc indeplinite :
- Serverul sa fie tinut deschis minim 12/24 ore pe zi , in cazul in care este tinut pe un P.C propriu , o sa cer un test pe "speedtest.net" pentru a vedea daca puteti tine un server . Daca serverul este hostat , este numai bine , asta inseamna ca tineti serverul non stop .
- Acceptam servere cu orice mod (Counter-Strike) .
- Pentru a intra cu serverul in comunitate trebuie sa fiti de acord cu rank-ul primit , nu sa aveti pretentii ca daca tineti serverul , puteti fi chiar administratorul acestui forum . Asta se va intampla doar atunci cand o sa fiti activ ca toti , deci ca tineti un server in comunitatea noastra nu va va oferii un beneficiu pentru rank-ul de administrator . Daca asta doriti mai bine va duceti la alta comunitate .

* Pentru cei interesati , ma puteti contacta prin Mesageria Privata .

Cautam Servere !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Nano-Gaming :: Administrative :: Regulament-
Mergi direct la: